Підставка Carp Expert Neo Robust Rod Pod
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carp Expert Neo Robust Rod Pod — являє собою надійний, практичний, компактний і динамічний Род Під. Можливе надійне встановлення на будь-якій місцевості.
Характеристики:
Кількість вудлищ: 4
Регульована ширина: 73 см - 116,5 см
Регульована висота: від 37 до 71 см
Вага комплекту: 2,28 кг
Матеріал рами: Алюміній
Сумка для перенесення.
Виробник: Carp Expert
Країна торгової марки: Угорщина
Характеристики:
Кількість вудлищ: 4
Регульована ширина: 73 см - 116,5 см
Регульована висота: від 37 до 71 см
Вага комплекту: 2,28 кг
Матеріал рами: Алюміній
Сумка для перенесення.
Виробник: Carp Expert
Країна торгової марки: Угорщина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Мінімальна висота | 37 см |
| Максимальна висота | 71 см |
| Мінімальна довжина | 73 см |
| Максимальна довжина | 116.5 см |
| Вага | 2.28 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Чохол |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 429,90 ₴
