Підставка Carp Expert Neo Giant Rod pod

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Кількість вудлищ: 4
Регульована довжина: 82 см - 112 см
Регульована висота: 50 см - 102 см
Вага Rod Pod: 4 кг
Вага комплекту: 4,6 кг
Транспортувальна довжина: 89 см
Матеріал рами: алюміній
Сумка для перенесення.
Виробник: Carp Expert
Країна торгової марки: Угорщина
Підставка Род Під Carp Expert NEO Giant Rod Pod з алюмінієвого сплаву на 4 вудлища. Особлива конструкція незнімних ніг і П-подібних стійок (буз-бар), дають змогу встановити род-под за мінімальний час і також швидко зібрати його назад. Міцна поздовжня подвійна рама з телескопічним, двостороннім регулюванням. Посилена кріпильна гарнітура всіх з'єднань забезпечує високу стабільність і міцність конструкції. Роздільно регульовані ноги дають змогу встановити род-под у найрізноманітніших варіантах і на нерівних поверхнях. Ноги покоління пода можна зафіксувати у двох положеннях, не тільки під ухилом, але й прямо.
У складеному вигляді компактний і зручний для перевезення.
Кількість вудлищ: 4
Регульована довжина: 82 см - 112 см
Регульована висота: 50 см - 102 см
Вага Rod Pod: 4 кг
Вага комплекту: 4,6 кг
Транспортувальна довжина: 89 см
Матеріал рами: алюміній
Сумка для перенесення.
Виробник: Carp Expert
Країна торгової марки: Угорщина
Підставка Род Під Carp Expert NEO Giant Rod Pod з алюмінієвого сплаву на 4 вудлища. Особлива конструкція незнімних ніг і П-подібних стійок (буз-бар), дають змогу встановити род-под за мінімальний час і також швидко зібрати його назад. Міцна поздовжня подвійна рама з телескопічним, двостороннім регулюванням. Посилена кріпильна гарнітура всіх з'єднань забезпечує високу стабільність і міцність конструкції. Роздільно регульовані ноги дають змогу встановити род-под у найрізноманітніших варіантах і на нерівних поверхнях. Ноги покоління пода можна зафіксувати у двох положеннях, не тільки під ухилом, але й прямо.
У складеному вигляді компактний і зручний для перевезення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Максимальна висота | 102 см |
| Мінімальна довжина | 82 см |
| Максимальна довжина | 112 см |
| Тип | Род под |
| Вага | 4.6 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Чохол |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 970 ₴



