Парасолька-намет Carp Zoom Umbrella Shelter, 250 cm (CZ7634)

Характеристики:
— Діаметр: 250 см
— Висота з максимально висунутим стрижнем: 225 см.
— Вага: 3.0 кг
— Матеріал каркаса: сталь
— Товщина спиць: 4 мм
— Забарвлення: зелений
— Одне невелике вікно
— Регулювання нахилу
— Розміри в складеному вигляді: 10х138 см
— Кілочки в комплекті
— Постачається в чохлі
Виробник: Carp Zoom
Країна торгової марки: Угорщина
Парасолька-намет Carp Zoom Umbrella Shelter - багатошарова рибальська парасолька з тентом гарантує чудовий захист від будь-яких сюрпризів погоди — від зливи до палючого сонця й бічного вітру. Матеріал оброблений вологовідштовхувальним просоченням.
Парасолька-намет для риболовлі виготовлена з високоякісного водонепроникного матеріалу з нанесеним захисним шаром від ультрафіолетових променів. Має досить широкий діаметр 250 см, що дає змогу з комфортом розташуватися двом рибалкам і безперешкодно маніпулювати снастями. Крім цього, рибальська парасолька має регульовану конструкцію зі склепінням, завдяки якій можна змінювати кут нахилу парасольки. Ручка з гвинтом на кінці спрощує процес встановлення та кріплення парасольки на березі.
Парасолька-намет Carp Zoom Umbrella Shelter — універсальне рішення для всіх прихильників риболовлі, оскільки ви купуєте 2 в 1: рибальську парасольку та напівпалатку на весняний і літній сезон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Зелений |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV |
| Стан | Новий |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Діаметр | 4 мм |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 138 см |
- Ціна: 2 889 ₴


