Підставка (Род Под) Carp Zoom Marshal 2in1 Rod Pod, 4 вудлища

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Регульована довжина: 80 см - 135 см.
Вага: 4,3 кг.
Транспортні розміри: 85x22x8 см.
Матеріал рами: алюміній
Кількість вудлищ: 4
Ноги: телескопічні 4 шт.
Сумка для перенесення.
Виробник: Carp Zoom
Країна торгової марки: Угорщина
Підставка (Род Под) Carp Zoom Marshal 2in1 Rod Pod, 4 вудлища - Цей Род Под вирізняють широкі можливості регулювання й бездоганна надійність. Регульовані ніжки можна стягнути разом або ж розтягнути до кінців підставки, що дає змогу ловити в будь-яких умовах. Завдяки телескопічним ніжкам ми також можемо регулювати загальну висоту підставки. Кожна телескопічна частина швидко регулюється, обладнана масивними та надійними затискачами. Конструкція дає змогу швидко зібрати та розібрати підставку, а також робить її дуже стійкою на будь-якій поверхні. Пофарбований Род Під порошковою фарбою.
Регульована довжина: 80 см - 135 см.
Вага: 4,3 кг.
Транспортні розміри: 85x22x8 см.
Матеріал рами: алюміній
Кількість вудлищ: 4
Ноги: телескопічні 4 шт.
Сумка для перенесення.
Виробник: Carp Zoom
Країна торгової марки: Угорщина
Підставка (Род Под) Carp Zoom Marshal 2in1 Rod Pod, 4 вудлища - Цей Род Под вирізняють широкі можливості регулювання й бездоганна надійність. Регульовані ніжки можна стягнути разом або ж розтягнути до кінців підставки, що дає змогу ловити в будь-яких умовах. Завдяки телескопічним ніжкам ми також можемо регулювати загальну висоту підставки. Кожна телескопічна частина швидко регулюється, обладнана масивними та надійними затискачами. Конструкція дає змогу швидко зібрати та розібрати підставку, а також робить її дуже стійкою на будь-якій поверхні. Пофарбований Род Під порошковою фарбою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Тип | Род под |
| Вага | 4.3 кг |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 85 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Висота в упаковці | 8 см |
- Ціна: 6 395 ₴
