Підставка Golden Catch Род Под Compact

Характеристики:
— Кількість вудлищ: 5
— Довжина регулюється: 70 - 128 см
— Висота регулюється: 56 - 80 см
— Ширина: 50 см
— Кількість ніжок: 4
— Матеріал: алюміній
— Розмір паковання (тубуса): 95 х 12 см
— Вага: 3.8 кг
— Тубус для транспортування в комплекті
Виробник: Golden Catch
Підставка Golden Catch Род Под Compact — зручний, практичний, стійкий, сучасний і компактний у складеному стані род-под. Постачається в міцному та надійному тубусі, що дає можливість безпечного зберігання і транспортування. Модель обладнана чотирма телескопічними ніжками та регульованими за висотою буз-барами. Завдяки затискачам і швидкозатискним гвинтам збирання цього род-пода займає мінімальну кількість часу. Усі складані частини род-пода виготовлені із сучасних легких і міцних матеріалів. Також, для легкості встановлення на риболовлі, род-под обладнаний двома бульбашковими рівнями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Кількість вудлищ | 5 |
| Мінімальна висота | 56 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна довжина | 70 см |
| Максимальна довжина | 128 см |
| Ширина | 50 см |
| Тип | Род под |
| Вага | 3.8 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 95 см |
| Ширина в упаковке | 12 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
- Ціна: 4 500 ₴




