Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
— Модель: SC-MC
— Колір: Рожевий
— Додаткова інформація: Внутрішнє покриття Non-Stick Coating проти нальоту та запаху
— Матеріал: Нержавіюча сталь
— Діаметр горловини: 50 мм
— Заощадження тепла, С/год.: 95-46 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C)
— Заощадження холоду, С/ч.: 4-9 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C)
— Розміри, ДхШхВ: 100x85x200 мм
— Маса: 360 г
— Об'єм: 600 мл
Гарантія 12 місяців
Виробник: Zojirushi
Країна походження: Японія
Країна-виробник: Таїланд
Термос ZOJIRUSHI SC-MC60 — модель із яскравим дизайном, спеціально розроблена для дітей. Легкість і компактність виробу досягається завдяки зменшеному вакуумному шару до 1 мм, водночас висока якість збирання гарантує стабільне збереження температури напою. Внутрішні стінки з неіржавкої сталі мають спеціальне покриття, яке не вбирає запахи продуктів і легко миється. Клапан оригінальної запатентованої конструкції дає змогу швидко відкривати/закривання однією рукою, водночас не докладаючи жодних зусиль. Верхня чашка дитячого термоса ZOJIRUSHI SC-MC60 обладнана об'ємною ручкою для зручного утримання дитиною. Її внутрішня поверхня має антибактеріальне покриття "Ag+", що містить іони срібла, що неабияк зменшує ймовірність розвитку шкідливих бактерій. Термос обладнаний зручним і надійним знімним ремінцем, а також спеціальним бейджиком для ідентифікації.
— Модель: SC-MC
— Колір: Рожевий
— Додаткова інформація: Внутрішнє покриття Non-Stick Coating проти нальоту та запаху
— Матеріал: Нержавіюча сталь
— Діаметр горловини: 50 мм
— Заощадження тепла, С/год.: 95-46 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C)
— Заощадження холоду, С/ч.: 4-9 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C)
— Розміри, ДхШхВ: 100x85x200 мм
— Маса: 360 г
— Об'єм: 600 мл
Гарантія 12 місяців
Виробник: Zojirushi
Країна походження: Японія
Країна-виробник: Таїланд
Термос ZOJIRUSHI SC-MC60 — модель із яскравим дизайном, спеціально розроблена для дітей. Легкість і компактність виробу досягається завдяки зменшеному вакуумному шару до 1 мм, водночас висока якість збирання гарантує стабільне збереження температури напою. Внутрішні стінки з неіржавкої сталі мають спеціальне покриття, яке не вбирає запахи продуктів і легко миється. Клапан оригінальної запатентованої конструкції дає змогу швидко відкривати/закривання однією рукою, водночас не докладаючи жодних зусиль. Верхня чашка дитячого термоса ZOJIRUSHI SC-MC60 обладнана об'ємною ручкою для зручного утримання дитиною. Її внутрішня поверхня має антибактеріальне покриття "Ag+", що містить іони срібла, що неабияк зменшує ймовірність розвитку шкідливих бактерій. Термос обладнаний зручним і надійним знімним ремінцем, а також спеціальним бейджиком для ідентифікації.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 360 г |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина горловини | 50 мм |
| Основні | |
| Виробник | Zojirushi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 0.6 мл |
| Країна виробник | Японія |
| Колір | Рожевий |
| Тип термоса | Дитячий |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Кількість чашок | 1 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 900 ₴








