Парасолька-намет Golden Catch

Характеристики:
— Діаметр: 2.5 м
— Висота: макс. 235 см, хв. 135 см
— Вага: 3.8 кг
— Основа: d=19/22 мм, алюмінієва трубка
— Матеріал купола: 66D 190T polyester
— Водостійкість: PU1500 мм
— Кілочки в комплекті
— Постачається в чохлі
— Регулювання нахилу
— Проклеєні шви
Виробник: Golden Catch
Парасолька-намет Golden Catch — Ця парасолька може використовуватися двома способами — як звичайна парасолька або як повністю закритий намет. Парасолька регулюється за висотою, тому ви можете легко налаштувати його під свої потреби. Вся парасолька міцна та стійка завдяки ребрам жорсткості. Матеріал водонепроникний, а стики додатково захищені проклеєними швами. Розгортання максимально просте та займає буквально хвилину. Парасолька обладнана чохлом, тому її можна легко транспортувати на риболовлю.
Парасолька-платка Golden Catch є надійним і функціональним інструментом для прихильників риболовлі. Він надає захист від дощу, вітру та сонця, забезпечуючи водночас максимальний комфорт під час риболовлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Антимоскітна сітка, Проклеєні шви |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 235 см |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 138 см |
- Ціна: 5 100 ₴






