Характеристики:
— Артикул: SJ-JS10BA
— Модель: SJ-JS
— Колір: Чорний
— Внутрішнє покриття Non-Stick Coating проти нальоту та запаху
— Матеріал: Нержавіюча сталь
— Діаметр горловини: 40 мм
— Заощадження тепла: 82 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C)
— Заощадження холоду: 7 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C)
— Розміри, ДхШхВ: 85x85x285 мм
— Маса: 400 г
— Об'єм: 1030 мл
— Для кого: Унісекс
— Стандартна кришка-кухоль.
Гарантія 12 місяців
Виробник: Zojirushi
Країна походження: Японія
Країна-виробник: Таїланд
Термос ZOJIRUSHI SJ-JS — серія термосів із колбою з неіржавкої сталі. Ідеальний варіант для поїздок на дачу, виїздів на природу, риболовлю або полювання. Міцність і легкість у поєднанні з чудовими показниками збереження температури, як завжди, відповідають високій планці, встановленій компанією Zojirushi.
Завдяки прагненню компанії до інновацій і розвитку, у термосах вдалося зменшити вакуумний проміжок у металевій колбі від стандартних 2 мм до 1 мм. Стінки колби зроблено з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дало змогу зробити термоса легшим і компактнішим, без шкоди можливостям зберігати температуру. Внутрішня частина колби має спеціальне покриття, стійке до нальоту та запаху (Non-Stick Coating). Це є однією з найважливіших переваг і переваг не тільки цієї серії термосів, а й усієї продукції компанії Zojirushi. Завдяки цьому покриттю вміст не контактує безпосередньо з металом, зберігаючи природний смак і корисні властивості.
Клапан кришки виготовлений із високоякісних матеріалів. Являє собою кнопкову конструкцію, у якій одна кнопка його відкриває, а друга відповідно закриває. Конструкція зроблена так, що під час закриття термоса з відкритим клапаном той закривається автоматично. Особлива конструкція дає змогу налити дуже акуратно й без бризок. Все дуже легко розбирається для промивання.
Термос ZOJIRUSHI SJ-JS — модель, яка втілює в собі все найкраще з азійських традицій — дивовижний дизайн і сучасні технології. Сталевий корпус містить у собі вакуумну ізоляцію, що зберігає вміст гарячим або холодним. Зручна кришка мінімізує втрату температури під час наливання напою завдяки малому отвору в ній. Верхня кришка термоса слугує чашкою. Внутрішнє покриття колби забезпечує довговічне використання термоса, захищаючи його від впливу напоїв.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 1.03 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Кількість чашок | 1 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Вага | 400 г |
| Ширина горловини | 40 мм |
- Ціна: 1 980 ₴








