Характеристики:
— Комплект: Ніж, алмазна стругачка огниво, паракорд, піхви з поясним кріпленням
— Підкатегорія: Ножі з фіксованим клинком
— Артикул: 13912
— Модель: Kansbol
— Довжина загальна: 226 мм.
— Довжина клинка: 109 мм.
— Товщина клинка: 2,5 мм.
— Марка стали/Материал клинка: Sandvik 12C27
— Твердість сталі, HRC: 57-58
— Тип різальної крайки: Звичайна крайка
— Колір: Зелений
— Ножні: Пластик
— Матеріал накладки/рукав'яті: Пластик
— Паковання: Коробка
Гарантія: 3 місяці
Виробник: Morakniv
Країна походження: Швеція
Країна-виробник товару: Швеція
Нож Morakniv Kansbol — продовження лінійки популярних універсальних ножів Outdoor 2000 з оновленим сучасним дизайном колодки. Клинок завдовжки 109 мм виготовлений зі шведської неіржавкої сталі Sandvik 12C27, оброблений методами "стоунвош" і сатинування, оптимально підійде для виконання більшості побутових, туристичних і мисливських завдань. Колодка виготовлена з міцних полімерів. Для запобігання ковзанню та підвищенню комфорту в утриманні, ручка має прогумоване покриття, а також текстуровану вставку всередині. Отвір у тильній частині колодки передбачений для кріплення темляка. У комплекті пластикові піхви з поясним кріпленням.
Ніж комплектується набором аксесуарів Morakniv Survival Kit, являє собою набір для виживання, яким треба завести кожному мандрівникові. Набір складається з алмазної стругачки, вогнів і паракорда.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Sandvik 12C27 |
| Довжина ножа | 226 мм |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 109 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
- Ціна: 2 560 ₴










