Крісло Brain Eco Chair HYC053L-II

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
— Материал: Сталь, Oxford 600D
— Максимальне навантаження: 100 кг
— Маса: 3,9 кг
— Висота стільця: 32-45 см
— Висота спинки: 50 см
— Ширина сидіння: 45 см
— Глибина сидіння: 42 см
— Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: 55 x 15 x 67 см
— Регульовані ноги
— Шарнірні лапи
Виробник: Brain
Крісло Brain Eco Chair HYC053L-II — Надзвичайно легке та компактне крісло Brain Eco Chair ідеальний варіант для тих, кому важливі мала вага та невеликі транспортувальні розміри. Крісло має міцну раму, виготовлену зі сталі й алюмінію. Завдяки телескопічним ніжкам і шарнірному з'єднанню лап, крісло можна адаптувати до місцевості з нерівним рельєфом і під будь-який нахил поверхні. Також, завдяки лапам, крісло не так провалюється в м'який ґрунт. Верх крісла виготовлений зі щільного зносостійкого матеріалу, що легко миється. Крісло Eco Chair підійде як для денних коротких рибальських сесій, так і чудово доповнить відпочинок на природі.
— Материал: Сталь, Oxford 600D
— Максимальне навантаження: 100 кг
— Маса: 3,9 кг
— Висота стільця: 32-45 см
— Висота спинки: 50 см
— Ширина сидіння: 45 см
— Глибина сидіння: 42 см
— Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: 55 x 15 x 67 см
— Регульовані ноги
— Шарнірні лапи
Виробник: Brain
Крісло Brain Eco Chair HYC053L-II — Надзвичайно легке та компактне крісло Brain Eco Chair ідеальний варіант для тих, кому важливі мала вага та невеликі транспортувальні розміри. Крісло має міцну раму, виготовлену зі сталі й алюмінію. Завдяки телескопічним ніжкам і шарнірному з'єднанню лап, крісло можна адаптувати до місцевості з нерівним рельєфом і під будь-який нахил поверхні. Також, завдяки лапам, крісло не так провалюється в м'який ґрунт. Верх крісла виготовлений зі щільного зносостійкого матеріалу, що легко миється. Крісло Eco Chair підійде як для денних коротких рибальських сесій, так і чудово доповнить відпочинок на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 110 ₴



