Термос ZOJIRUSHI SV-GR50XA 0.5 л Steel

Характеристики:
— Артикул: SV-GR50XA
— Модель: SV-GR
— Колір: Срібло
— Внутрішнє покриття Non-Stick Coating проти нальоту та запаху
— Матеріал: Нержавіюча сталь
— Діаметр горловини: 40 мм
— Заощадження тепла: 95-76°C/6 год (за температури довкілля 20 °C)
— Заощадження холоду: 4-8°C/6 год (за температури довкілля 20 °C)
— Розміри, ДхШхВ: 70x70x225 мм
— Маса: 230 г
— Об'єм: 500 мл
— Для кого: Унісекс
— Стандартна кришка-кухоль.
Гарантія 12 місяців
Виробник: Zojirushi
Країна походження: Японія
Країна-виробник: Таїланд
Це серія термосів з колбою з нержавіючої сталі. Ідеальний варіант для поїздок на дачу, виїздів на природу, рибалку або полювання. Серія включає в себе різні за об’ємом і кольором варіації, які припадуть до смаку навіть самим вибагливим покупцям. Міцність і легкість в поєднанні з прекрасними показниками збереження температури, як завжди, відповідають високій планці, що встановлено компанією Zojirushi.
Завдяки прагненню компанії до інновацій і розвитку, в термосах вдалося зменшити вакуумний зазор в металевій колбі від стандартних 2мм до 1мм. Стінки колби виконати з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дозволило зробити термоса легше і компактніше, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Внутрішня частина колби має спеціальне покриття, яке стійке до нальоту і запаху (Non-Stick Coating). Це є одним з найважливіших достоїнств і переваг не тільки цієї серії термосів, але і всієї продукції компанії Zojirushi. Завдяки цьому покриттю вміст не контактує безпосередньо з металом, зберігаючи природний смак і корисні властивості напоїв.
Клапан кришки виконаний з високоякісних матеріалів. Являє собою кнопкову конструкцію, в якій одна кнопка його відкриває, а друга відповідно закриває. Конструкція зроблена так, що при закритті термоса з відкритим клапаном той закривається автоматично. Особлива конструкція дозволяє налити дуже акуратно і без бризок ваші напої. Все дуже легко розбирається для промивки. Так що, ви не будете відчувати суп у вашому чаї.
Всі ущільнювачі виготовлені з каучуку, а не з силікону, як у більшості існуючих на ринку термосів, що значно продовжує їх термін експлуатації, а значить, і термін життя самого термоса.
Легкий і компактний термос Zojirushi серії SV-GR – легкий і компактний термос, який володіє відмінними термоізоляційними характеристиками. Інноваційні технології дозволили зменшити вакуумний зазор в металевій колбі зі стандартних 2 мм до 1 мм, а стінки колби виконати з високоміцної сталі зменшеної товщини. Він має вакуумну колбу з нержавіючої сталі, зсередини покриту тефлоновим покриттям, завдяки якому напій не контактує з металом, зберігаючи свій первинний смак, так само, дане покриття спрощує мийку термоса. Широке горло колби термоса полегшує догляд за виробом. Завдяки широкій шийці в термос можна покласти шматочки льоду, щоб як можна довше зберегти холодним напій, який знаходиться всередині.
Особливості:
- Легкий і компактний;
- Тефлонове покриття колби легко очищається;
- Корпус легко миється;
- Кришка перешкоджає утворенню конденсату.
- Не містить Бісфенол А (BPA Free).
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 500 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Кількість чашок | 1 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 230 г |
| Ширина горловини | 40 мм |
- Ціна: 1 910 ₴



