Розкладачка Brain Flat Badchair HYB159-F Зелений

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
— Довжина: 205 см.
— Ширина 76 см.
— Висота: 31-46 см.
— Максимальне навантаження: 100 кг.
— Вага: 10,9 кг.
— Розмір у складеному вигляді, ДхШхВ: 87х81х27 см.
— Вага в упаковці: 12.2 кг.
Виробник: Brain
Розкладачка Brain Flat Badchair HYB159-F — Розкладачка Brain Flat Badchair розроблена для карпятників, які проводять на рибалці по декілька діб і мають необхідність комфортного відпочинку. М’яка ергономічна спальна поверхня зшита із синтетичної зносостійкої тканини зі вставками зі спіненого матеріалу. Вбудована подушка з неопреновим покриттям допоможе зайняти природне положення під час сну. Каркас розкладачки виконаний із сталевих трубок, тому він відрізняється високою міцністю і довговічністю. Ніжки регулюються по висоті, що зроблено для того, щоб мати можливість горизонтально виставити розкладачку на нерівній поверхні. Пластикові шарнірні накладки запобігають провалюванню ніг в м’який грунт. Розкладачка Brain Flat Badchair має компактні розміри в складеному вигляді, завдяки чому її легко транспортувати до місця лову.
— Довжина: 205 см.
— Ширина 76 см.
— Висота: 31-46 см.
— Максимальне навантаження: 100 кг.
— Вага: 10,9 кг.
— Розмір у складеному вигляді, ДхШхВ: 87х81х27 см.
— Вага в упаковці: 12.2 кг.
Виробник: Brain
Розкладачка Brain Flat Badchair HYB159-F — Розкладачка Brain Flat Badchair розроблена для карпятників, які проводять на рибалці по декілька діб і мають необхідність комфортного відпочинку. М’яка ергономічна спальна поверхня зшита із синтетичної зносостійкої тканини зі вставками зі спіненого матеріалу. Вбудована подушка з неопреновим покриттям допоможе зайняти природне положення під час сну. Каркас розкладачки виконаний із сталевих трубок, тому він відрізняється високою міцністю і довговічністю. Ніжки регулюються по висоті, що зроблено для того, щоб мати можливість горизонтально виставити розкладачку на нерівній поверхні. Пластикові шарнірні накладки запобігають провалюванню ніг в м’який грунт. Розкладачка Brain Flat Badchair має компактні розміри в складеному вигляді, завдяки чому її легко транспортувати до місця лову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2050 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 10.9 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 270 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 870 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 810 мм |
- Ціна: 8 400 ₴




