Підставка (Род Под) Carp Expert Neo Mega Rod Pod, 5 вудлищ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка (Род Под) Carp Expert Neo Mega Rod Pod, 5 вудлищ — зручна та надійна підставка під коропові вудлища від угорської компанії Carp Expert. Надійне встановлення на будь-якій місцевості.
Характеристики:
Кількість вудлищ: до 5
Регульована довжина: 90 см. - 130 см.
Регульована висота ніг: 40 - 70 см.
Буз-бари: 74 см.
Транспортувальний розмір: 90x15x10 см.
Матеріал рами: алюміній
Сумка для перенесення.
Виробник: Carp Expert
Країна торгової марки: Угорщина
Характеристики:
Кількість вудлищ: до 5
Регульована довжина: 90 см. - 130 см.
Регульована висота ніг: 40 - 70 см.
Буз-бари: 74 см.
Транспортувальний розмір: 90x15x10 см.
Матеріал рами: алюміній
Сумка для перенесення.
Виробник: Carp Expert
Країна торгової марки: Угорщина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Род под |
| Мінімальна довжина | 90 см |
| Максимальна довжина | 130 см |
| Ширина | 74 см |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Чохол |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 595 ₴






