Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
— Довжина: 210 см.
— Ширина 85 см.
— Висота: 32 см.
— Максимальне навантаження: 150 кг.
— Вага: 10.8 кг.
Виробник: CarpZoom
Країна торгової марки: Угорщина
Розкладачка CarpZoom Marshal Flat Bedchair 210x85x32 см — має гранично високу стійкість і високі міцності показників. Розкладачка розрахована на навантаження до 150 кг, спирається на 8 регульованих за висотою ніжок. Положення спинки регулюється висотою ніжок. М'який матрац виготовлений зі щільного поліестеру з водовідштовхувальним просоченням і має захист колірної насиченості від блякнення під дією променів ультрафіолету, крім того, тканина розкладачки успішно протистоїть впливу бруду, вологи — її структура у разі потрапляння забруднювачів легко очищається і швидко висихає.
— Довжина: 210 см.
— Ширина 85 см.
— Висота: 32 см.
— Максимальне навантаження: 150 кг.
— Вага: 10.8 кг.
Виробник: CarpZoom
Країна торгової марки: Угорщина
Розкладачка CarpZoom Marshal Flat Bedchair 210x85x32 см — має гранично високу стійкість і високі міцності показників. Розкладачка розрахована на навантаження до 150 кг, спирається на 8 регульованих за висотою ніжок. Положення спинки регулюється висотою ніжок. М'який матрац виготовлений зі щільного поліестеру з водовідштовхувальним просоченням і має захист колірної насиченості від блякнення під дією променів ультрафіолету, крім того, тканина розкладачки успішно протистоїть впливу бруду, вологи — її структура у разі потрапляння забруднювачів легко очищається і швидко висихає.
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 10.8 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 700 ₴




