Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
— Максимальне навантаження: 150 кг.
— Довжина: 195 см.
— Ширина 75 см.
— Висота: 30-40 см.
— Материал: 600D Oxford Canvas
— Регульовані ніжки
— Металева рама
— Регульована спинка
— Розмір у складеному вигляді 90х75х20 см.
Виробник: Carp Expert
Країна торгової марки: Угорщина
Розкладачка Carp Expert на 6 ніжках — забезпечить комфортний відпочинок і сон під час тривалих виїздів на риболовлю. Ліжко легке та компактне під час транспортування. Регульовані ніжки дають змогу встановлювати її на нерівних поверхнях. Також є можливість регулювання натягу тканини розкладачки.
— Максимальне навантаження: 150 кг.
— Довжина: 195 см.
— Ширина 75 см.
— Висота: 30-40 см.
— Материал: 600D Oxford Canvas
— Регульовані ніжки
— Металева рама
— Регульована спинка
— Розмір у складеному вигляді 90х75х20 см.
Виробник: Carp Expert
Країна торгової марки: Угорщина
Розкладачка Carp Expert на 6 ніжках — забезпечить комфортний відпочинок і сон під час тривалих виїздів на риболовлю. Ліжко легке та компактне під час транспортування. Регульовані ніжки дають змогу встановлювати її на нерівних поверхнях. Також є можливість регулювання натягу тканини розкладачки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сагр Expert |
| Країна виробник | Угорщина |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 400 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 750 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 200 мм |
- Ціна: 3 168 ₴

