Род-под Prologic C-Series Convertible 4 Rod Pod

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
— Матеріал рами: Алюміній
— Кількість вудлищ: 4
— Довжина рами: 80-120 см.
— Довжина ніжок: 34-62 см.
— Ширина буз-барів: 52 см., 62 см
— Вага: 1,8 кг.
— Колір: Чорний
— Сумка для переноски
Виробник: Prologic
Країна торгової марки: Данія
Род-под Prologic C-Series Convertible Rod Pod — популярна та універсальна підставка для утримання вудлищ під час коропового лову. Рід під виготовлений з чорного анодованого алюмінію, що дало змогу зробити його стійкішим і легшим. Також род-под має безліч варіантів регулювання за довжиною та висотою. Ніжки мають можливість регулювання у двох різних положеннях, щоб можна було відповідно підіймати або опускати вудлища.
Підставку для вудлищ також можна використовувати як два окремих буз-бари.
— Матеріал рами: Алюміній
— Кількість вудлищ: 4
— Довжина рами: 80-120 см.
— Довжина ніжок: 34-62 см.
— Ширина буз-барів: 52 см., 62 см
— Вага: 1,8 кг.
— Колір: Чорний
— Сумка для переноски
Виробник: Prologic
Країна торгової марки: Данія
Род-под Prologic C-Series Convertible Rod Pod — популярна та універсальна підставка для утримання вудлищ під час коропового лову. Рід під виготовлений з чорного анодованого алюмінію, що дало змогу зробити його стійкішим і легшим. Також род-под має безліч варіантів регулювання за довжиною та висотою. Ніжки мають можливість регулювання у двох різних положеннях, щоб можна було відповідно підіймати або опускати вудлища.
Підставку для вудлищ також можна використовувати як два окремих буз-бари.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Максимальна довжина | 120 см |
| Тип | Род под |
| Ширина | 62 см |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Данія |
| Особливості | Чохол, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 4 070 ₴




