Підставка (Род Под) Carp Zoom Tempo Rod Pod, 3 вудлища (CZ3145)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
— Кількість вудлищ: 3
— Матеріал рами: алюміній
— Регульована довжина: 65 см. - 115 см.
— Регульована висота: 40 см. - 60 см.
— Ширина буз-барів: 50 см.
— Регульована висота ніжок і буз-барів
— Вага: 2,0 кг.
— Транспортувальний розмір: 85х22х13 см.
— Сумка для переноски
Виробник: Carp Zoom
Країна торгової марки: Угорщина
Підставка Carp Zoom Tempo Rod Pod — надійний і стійкий класичний рід під з алюмінієвою подвійною рамою та порошковим покриттям. Модель відповідає всім потребам сучасного карпфішингу, має швидке та просте регулювання. Роздільно регульовані ноги дають змогу встановити род-под у різних варіантах і на нерівних поверхнях. У складеному вигляді компактний і зручний для перевезення. Варто звернути увагу на мінімалістичний дизайн буз-барів, який додає надійномуріду поду особливої привабливості.
— Кількість вудлищ: 3
— Матеріал рами: алюміній
— Регульована довжина: 65 см. - 115 см.
— Регульована висота: 40 см. - 60 см.
— Ширина буз-барів: 50 см.
— Регульована висота ніжок і буз-барів
— Вага: 2,0 кг.
— Транспортувальний розмір: 85х22х13 см.
— Сумка для переноски
Виробник: Carp Zoom
Країна торгової марки: Угорщина
Підставка Carp Zoom Tempo Rod Pod — надійний і стійкий класичний рід під з алюмінієвою подвійною рамою та порошковим покриттям. Модель відповідає всім потребам сучасного карпфішингу, має швидке та просте регулювання. Роздільно регульовані ноги дають змогу встановити род-под у різних варіантах і на нерівних поверхнях. У складеному вигляді компактний і зручний для перевезення. Варто звернути увагу на мінімалістичний дизайн буз-барів, який додає надійномуріду поду особливої привабливості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Максимальна висота | 60 см |
| Мінімальна довжина | 65 см |
| Максимальна довжина | 115 см |
| Вага | 2 кг |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 950 ₴


